Bağış

banner-nsu-watch

NSU-watch şimdi desteğinizi bekliyor!

NSU“ davasını bağımsız olarak izleyen bir inisiyatif olan NSU-watch, Almanya çapında yıllardır faşizm ve ırkçılık karşıtı çalışmalar yapan kişi ve grupların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Çalışmaları tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. NSU-watch hem finansal hem de yapısal açıdan bağımsız olup, çalışmalarını sadece özel kişilerden alınan bağışlar yoluyla sürdürmektedir. NSU-watch bünyesinde toplanan bağışlar inisiyatifin „çekirdek“ işlerini yürüten ekibin çalışmalarını „mütevazi“ de olsa finanse etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu çekirdek kadro; davayı izleyip duruşma tutanaklarını tutan, tutanaklar üzerinde redaksiyonel çalışma yapan, tutanakları Almanca aslından Türkçe‘ye çeviren ve Berlin‘de tüm bunların koordinasyonunu üstlenen kişilerden oluşmaktadır. NSU-watch olarak bizler Münih‘te sürmekte olan davayı başından beri düzenli olarak takip ediyoruz, duruşma tutanaklarını, makale ve analizleri Almanca ve Türkçe olarak online yayınlıyoruz. Ayrıca bağımsız olarak dava ile ilgili araştırma ve belgeleme yapıyor, dava süresince kamuoyu oluşturmaya çalışıyoruz. Daha detaylı bilgiye Hakkımızda linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşte tüm bunlar için sizlerin finansal desteğinize ihtiyacımız var!
Çalışmalarımızı bağımsız olarak sürdürebilmek ve devamlılığını sağlamak için bize bağışta bulunun!

Bağışlarınızı banka havalesi yoluyla, bağış talimatıyla (Lastschrift) ya da kredi kartınızla online (paypal) olarak yapabilirsiniz.

Alıcı: apabiz e.V.
IBAN: DE46 1002 0500 0003 3208 03
BIC: BFSWDE33BER
Banka adı: Bank für Sozialwirtschaft
Açıklama (Verwendungszweck): Beobachtung (gözlem)
Hesap no: 3320803
Şube kodu (BLZ): 10020500

Bağışlarınız vergiden düşülebilir. Bağış makbuzu düzenleyebilmek için adınız-soyadınız ve açık adresiniz gereklidir.

Spenden per Lastschrift direkt vom Konto: Spendentool der Bank für Sozialwirtschaft
Bize bağış talimatı vererek kredi kartınız ile bağışta bulunabilirsiniz.

Bağışlarınızı kredi kartınızı kullanarak internet üzerinden yapabilirsiniz. Bağış butonu üzerine tıklayarak, size uygun olan ödeme seçeneğiyle bağışta bulunabilirsiniz.